Jak dopasować dodatki do sukni wieczorowej?

worki do sublimacji

Gdy kobieta wybiera się na ekskluzywne przyjęcie, zawsze chce wyglądać pięknie i jednocześnie zwracać na siebie uwagę reszty gości. Nic dziwnego więc, że długo zastanawia się nad właściwym strojem, który podkreśli atuty jej figury, a z drugiej strony zatuszuje niedoskonałości.

Ładna, gustownie dobrana suknia to jednak nie wszystko – kolejną bardzo ważną rzeczą, o jakiej nie można zapomnieć podczas przygotowań, są odpowiednie dodatki. Podstawowym zadaniem jest znalezienie właściwych butów.

Zwykle warto postawić na uniwersalne szpilki i dobrać je pod kolor sukienki. W każdej stylizacji sprawdzą się natomiast pary o cielistej barwie, choć do czarnych strojów poleca się raczej noszenie obuwia o tym samym kolorze.

W przypadku torebek, które panie bez wątpienia także postanowią zabrać ze sobą, nie zaszkodzi postawić na kontrast, by odróżniały się od sukni i butów. Na takie okazje wypada zapomnieć o ciężkich, pakownych torbach na ramię, zastępując je małymi, zgrabnymi kopertówkami.

Z biżuterią, którą zakłada się do danej kreacji, trzeba natomiast bardzo uważać. Jeśli kobieta ma na sobie elegancką, bogato zdobioną suknię, nie powinna zakładać zbyt okazałych, świecących kolii ani mieniących się, szerokich bransoletek.

Gdyby natomiast zdecydowała się na klasyczny, prosty strój, wysadzane kamieniami, błyszczące ozdoby będą doskonałym rozwiązaniem.