Balon balonowi nie równy – różne rozmiary i kształty

https://eventino.pl/atrakcje/atrakcje-plenerowe/dmuchance/ sklep z tęczowymi flagami

O tym, że lot balonem to świetna zabawa i niezapomniana przygoda, nie trzeba za dużo mówić, gdyż jest to oczywiste. O reklamie, którą możemy umieścić na takim balonie też już wspomniałam.

Powiedziałam jednak, że jest to dobra forma zwrócenia uwagi na daną firmę, promocję lub konkretny produkt, to możliwość umieszczenia logo lub zdjęcia, na powierzchni balona. Jednak okazuje się, że taka forma przekazu wcale nie jest najlepsza, a tym bardziej oryginalna.

www.nawoz.net.pl

Od niedawna pojawiała się kolejna wersja, która zasługuje moim zdaniem na miano, najlepszej i najskuteczniejszej reklamy, która nie tylko wpada w oko, ale od razu staje się rozpoznawalna, zapamiętana, a co najważniejsze trafia do wielu odbiorców, nawet poprzez pocztę pantoflową. Ponieważ nie jest łatwo zapamiętać nazwę wyczytaną z logo i skojarzyć sobie go z działalnością firmy, powstał ciekawy projekt, który podbija obecnie światowy rynek.

Wystarczyła tylko pewna modyfikacja tradycyjnych okrągłych balonów, aby stworzyć zupełnie inne kształty i dość pokaźne rozmiary. Ogromny postęp technologiczny pozwolił na wyprodukowanie praktycznie każdego kształty, jaki tylko sobie zażyczy klient.

Tym sposobem na naszym niebie, możemy spotkać latającą żarówkę energooszczędną idealnie odzwierciedlającą tą z półek sklepowych. Butelkę z ketchupem, kostkę masła, a nawet po prostu krowę, koguta, czy inne zwierzaki.

Takie kolorowe kształty to również ciekawa forma stworzona dla dzieci, gdyż mogą to być przeróżne postacie z ich ulubionych bajek.